About us

Üretim, iş geliştirme, yatırım, innovasyon ve insan kaynakları işlevlerini koordine etmenin yanı sıra, bünyesindeki şirketlerin vizyon ve stratejilerinin belirlenmesinde de sorumlu yönetim merkezidir.

Vizyonumuz; farklılıklar yaratan kalıcı üstünlükler sağlamak, rekabetçi ve sürdürülebilir büyüme potansiyelini “sürekli kaliteli ürün” ilkesiyle müşteri memnuniyeti odaklı yönetmektir.
Misyonumuz da bu doğrultuda “Müşteri Memnuniyeti Odaklı Yönetim İlkesi” ne dayanmaktadır.
ALLCO İÇECEK SAN. VE TİC.A.Ş.

 

Allco İçecek tarafından Eylül 2011’de faaliyete başlayan Svarovsky Vodka ve Likör Tesisimizde dünyada ilklerden birine yer verilmektedir. 

Son teknoloji kullanılarak gümüş karbon filtrasyon sistemi ile üretim yapılmaktadır. Türk Mühendislerin yanı sıra, İtalyan ve Rus Mühendislerin ortak çalışması sonucu üretilen ve formülü Rus Teknologlar tarafından hazırlanan Svarovsky Vodka; Rus Vodkası statüsünde üretilmektedir ve içim kalitesi yüksektir. Gümüş karbon filtrasyon sistemi sayesinde, votkanın insan sağlığını olumsuz etkileyen partiküllerden arındırılması sağlanarak, ertesi gün baş ağrısı ve yorgunluk hissi en aza indirgenmiştir. 5.000 m2’lik alanda kurulan tesisimiz yıllık 3,5 milyon litre üretim kapasitesine sahiptir.

Svarovsky Vodka’nın şişe, ambalaj ve logo dizaynları dünyanın önde gelen firmaları ile çalışılarak oluşturulmuştur.

Gold Premium Series, Yeşil Elma, Satsuma Mandalina, Karpuz Aromalı Vodkaları ve yeni likörleriyle birlikte, Diamond Vodka’nın da ürün skalasına katıldığı Allco Ailesi AR-GE çalışmalarına ağırlık vererek her geçen gün büyümeye devam edecektir.

ALCOSAN İÇECEK SAN. VE TİC.A.Ş.

 

Alcosan 2012 yılında 5.000 m2’lik alanda yatırımını tamamlamış, son teknolojiyle donatılmıştır. Sâki Rakı ve Sezar Şarap Tesisleri, İtalyan ve Türk Mühendislerin ortak çalışması sonucunda proses çalışmaları kısa sürede tamamlanmış ve içecek grubumuza yeni ürünler kazandırılmıştır.

Sâki Rakı, topraklarımızda yetişen üzümlerden, bakır imbiklerde damıtılarak ve özel filtrasyon sistemiyle üretilmektedir.

Sezar Şarabın yapımında yine Türkiye’nin verimli topraklarında yetişen Sultaniye, Cabernet Sauvignon, Sauvignon Blanc, Öküzgözü, Boğazkere, Misket gibi kaliteli, şarap üretimine uygun üzümler seçilmiş ve son teknolojiyle donatılmış tesisimizde özenle işlenmiştir.

Sâki Rakı ve Sezar Şarap kaliteden ödün vermeden, en leziz hali ile şişelenerek alkol severlerin beğenisine sunulmuştur.

 

Sezer Holding © 2015  | Allco İçecek A.Ş. | Alcosan A.Ş.